Bursa ERP Yazılım çözüğmleri Üretim Planlama Muhasebe Barkod Takibşi

Netsis ürün geliştirme ekiplerinin uzmanlığı, Logo’nun 30 yıllık ürün geliştirme deneyimi ile birleşerek Netsis ve Logo ürünlerinin geliştirilmesine ve yeni teknolojilerin işinize katkısını arttırmak için öncülük ediyor. Netsis ERP-Kurumsal Kaynak Planlama, Netsis NDI-Netsis Data İnspector ile birlikte Bordro ve IK-İnsan Kaynakları Yönetimi ürünleri ile her sektörden işletmenin ihtiyaçlarına tam kapsamlı çözümler sunuyoruz.

FİNANS YÖNETİMİ

Tüm fonksiyonlarınız ne kadar sağlıklı ve verimli bir şekilde işlerse işlesin; finans yönetiminiz zayıfsa işletme olarak başarıya ulaşmanız kesinlikle mümkün değildir. Üstelik iş dünyasının acımasız ortamında, aniden uçurumlardan uçurum beğenir hâle gelebilirsiniz..

ÜRETİM


Üretim süreci dendiğinde akla ilk gelen bu soruların altını çizdiği üzere hâkimiyet, güncellik, bütünleşiklik, kontrol ve yeterlilik; başarılı operasyonlara imza atmak adına gerekli anahtar kelimeler olarak karşımıza çıkıyor. .

PLANLAMA

Sanayici için planlama uygulamaları, bir bütün olarak işin can damarını teşkil eder. Her üretici firma; sadece kendi planlama fonksiyonlarının aksaksız ve eksiksiz çalışması ile yetinmez. Tedarikçilerinin de kendi benimsediği sistem ile en uyumlu, planlama sistemini bekler.

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

Şirket yaşam döngünüzün temelini oluşturan tüm diğer kaynaklarınız gibi insan kaynağınızı doğru belirlemeniz, konumlandırmanız ve şirket hedefleriniz doğrultusunda verimli bir şekilde yönlendirmeniz gerekir.

TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ

Tedarikçilerinizin bilgilerini yönetebiliyor musunuz? Planlamadan, tedarikçi siparişlerine; irsaliye, faturalama, kalite kontrol ve ambar girişe kadar tüm sürece hâkim misiniz?

E-FATURA ve E-DEFTER

2010’da hem kağıt, hem zaman tasarrufu sağlayan e-fatura uygulamasında Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan entegrasyon izni alan ilk yazılım firması olan Netsis, ardından yürürlüğe giren e-Defter’de de ilkler arasında yer aldı